苏州公交 865路
去程: 田泾 — 严家港 — 田泾周家浜 — 皇罗禅寺 — 洋沟溇村 — 洋沟溇后港口 — 严家斗 — 三官塘 — 北前村 — 横川心泾 — 东塘 — 东宋 — 消泾 (13站)
回程: 消泾 — 东宋 — 东塘 — 横川心泾 — 北前村 — 三官塘 — 严家斗 — 洋沟溇后港口 — 洋沟溇村 — 皇罗禅寺 — 田泾周家浜 — 严家港 — 田泾 (13站)
备注信息:
●(田泾停车场 06:00,06:45,07:35,08:30,09:30,10:30,11:30,12:30,13:30,14:25,15:20,16:10,17:00,17:50)
(消泾停车场 05:40,06:20,07:10,08:00,09:00,10:00,11:00,12:00,13:00,14:00,14:50,15:45,16:35,17:25)
●欢迎加入8684苏州群:144850007(问路纠错)119686587(休闲娱乐)