苏州公交 852路
去程: 望亭首末站 — 牡丹路 — 望亭商业广场 — 御亭公园 — 问渡新邨 — 相城中医院 — 苏州巨星玻璃 — 项路村 — 望南路 — 巨庄村 — 张市 — 溏其郎村 — 金市 — 箭渎村 — 后上章 — 航船浜村 — 俞巷 — 下许桥 — 东渚宾馆 — 东渚中小学 — 东渚农贸市场西 — 东渚龙景花园 (22站)
回程: 东渚龙景花园 — 东渚农贸市场西 — 东渚中小学 — 东渚宾馆 — 下许桥 — 俞巷 — 航船浜村 — 后上章 — 箭渎村 — 金市 — 溏其郎村 — 张市 — 巨庄村 — 望南路 — 项路村 — 苏州巨星玻璃 — 相城中医院 — 问渡新邨 — 御亭公园 — 望亭商业广场 — 牡丹路 — 望亭首末站东 (22站)
备注信息:
●望亭首末站发车时间 05:50,06:20,06:50,07:20,07:50,08:20,09:00,09:40,10:30,11:00,12:30,13:10,14:00,14:30,15:10,15:50,16:30,17:00,17:30,18:00
龙景花园首末站发车时间 06:30,07:00,07:30,08:00,08:30,09:00,09:40,10:20,11:20,12:20,13:20,14:00,14:40,15:20,16:00,16:30,17:00,17:40,18:40
●欢迎加入8684苏州群:144850007(问路纠错)