珠海公交 83路
去程: 南屏街口 — 南泉路口 — 南屏中学 — 公交柏宁 — 南屏水库 — 蓝溪枫景 — 珠光汽车公司 — 广生 — 白沙坑 — 泊湾 — 成益 — 成益新村 — 洪湾派出所 — 红生 — 洪湾路口 — 洪湾电厂 — 香工路北 — 鉴隆玩具 — 元盛电子 — 香工路南 — 金地门道 — 琛龙船厂 (22站)
回程: 琛龙船厂 — 金地门道 — 香工路南 — 元盛电子 — 鉴隆玩具 — 香工路北 — 香工路口 — 洪湾电厂 — 红生 — 洪湾派出所 — 成益新村 — 成益 — 泊湾 — 白沙坑 — 广生 — 珠光汽车公司 — 蓝溪枫景 — 南屏水库 — 公交柏宁 — 南屏中学 — 南泉路口 — 南屏街口 (22站)
备注信息:
全程14公里,每22-28分钟一班