西宁公交 83路
去程: 马坊西 — 马坊 — 马坊东 — 盐庄西 — 盐庄 — 盐庄东 — 海湖桥西 — 海湖路南 — 文化公园 — 海晏路西 — 市环保局 — 海晏路中 — 东大医院 — 交通巷北口 — 西宁浴池 — 同仁路口 — 五岔路口 — 兴海路口 — 省党校 — 三角花园 — 中医院 — 五一路口 — 湟光 — 北小街口 — 东稍门 — 共和中路 — 七一路口 — 周家泉 — 德令哈路北 — 果洛路 — 花园路口 — 康西新村 — 曹家寨 — 民和路口 — 沪宁路 — 经济开发区 (36站)
回程: 经济开发区 — 沪宁路 — 民和路口 — 曹家寨 — 康西新村 — 花园路口 — 果洛路 — 德令哈路北 — 周家泉 — 七一路口 — 共和中路 — 东稍门 — 北小街口 — 湟光 — 五一路口 — 中医院 — 西宁宾馆 — 省党校 — 兴海路 — 中华巷北口 — 七中 — 中华巷南口 — 同仁路口 — 西宁浴池 — 交通巷北口 — 人民公园 — 东大医院 — 海晏路中 — 市环保局 — 海晏路西 — 文化公园 — 海湖桥西 — 盐庄东 — 盐庄 — 盐庄西 — 马坊东 — 马坊 — 马坊西 (38站)
备注信息:
无