景德镇公交 8路支线
去程: 人民广场 — 马鞍山 — 里村 — 富春花苑 — 樟树下 — 陶瓷工艺美院 — 新厂 — 曹家岭 — 茅家畈 — 何家桥 — 黄泥头 — 地铁 — 耐火器材厂 — 古田小学 — 古田村 — 白虎湾 — 下街 — 湘湖 — 陶院新区 — 乔麦岭 — 辽远 — 七四0厂 — 玉田水库 (23站)
回程: 玉田水库 — 七四0厂 — 辽远 — 乔麦岭 — 陶院新区 — 湘湖 — 下街 — 白虎湾 — 古田村 — 古田小学 — 耐火器材厂 — 地铁 — 黄泥头 — 何家桥 — 茅家畈 — 曹家岭 — 为民瓷厂 — 樟树下 — 陶机厂 — 里村 — 马鞍山 — 人民广场 (22站)
备注信息:
无