成都公交 758B路
去程: 国色天乡 — 花木交易中心 — 协华村 — 黄石村 — 踏水场 — 建国村 — 金星社区 — 易园村 — 三支渠 — 镇子场 — 镇江村 — 黄碾村 — 喻庙村 — 小墓山 — 寿安镇 — 百花村1 — 庆云村1 — 金马河大桥 — 沿江乡 — 青城湖 — 成青路柳街路口 — 金泉村 — 接龙村 — 安龙乡 — 吉乐村 — 青莲村 — 大观小学 — 普照寺 — 大观镇政府 (29站)
回程: 大观镇政府 — 普照寺 — 大观小学 — 青莲村 — 吉乐村 — 安龙乡 — 接龙村 — 金泉村 — 成青路柳街路口 — 青城湖 — 沿江乡 — 金马河大桥 — 庆云村1 — 百花村1 — 寿安镇 — 小墓山 — 喻庙村 — 黄碾村 — 镇江村 — 镇子场 — 三支渠 — 易园村 — 金星社区 — 建国村 — 踏水场 — 黄石村 — 协华村 — 花木交易中心 — 国色天乡 (29站)
备注信息:
无