苏州公交 694路
去程: 石公山首末站 — 杨梧 — 明月湾山庄 — 明月湾古村 — 南湾 — 杨巷 — 黄家堡 — 太平桥 — 仇巷 — 秉场 — 林屋洞 — 包山寺 — 梅园 — 徐家场 — 古樟园 — 群立桥 — 金庭镇政府 — 金庭中心小学 — 金庭换乘枢纽站 (19站)
回程: 金庭换乘枢纽站 — 金庭中心小学 — 金庭镇政府 — 群立桥 — 古樟园 — 徐家场 — 梅园 — 包山寺 — 林屋洞 — 秉场 — 仇巷 — 太平桥 — 黄家堡 — 杨巷 — 南湾 — 明月湾古村 — 明月湾山庄 — 杨梧 — 石公山首末站 (19站)
备注信息:
●欢迎加入8684苏州群:144850007(问路纠错)
●(石公山首末站 06:00,07:30,08:30,10:10,14:20,15:45,17:15,18:30)
(金庭换乘枢纽站 06:30,08:00,09:00,10:40,15:00,16:30,18:00,19:00)