厦门公交 671路
去程: 第三医院 — 阳翟 — 城南 — 同安汽车站(南) — 陆丰 — 金安大厦 — 大同中心小学 — 城西 — 同安小西门 — 同安一中 — 梵天寺 — 同安影视城 — 五显镇政府 — 寨阳 — 下峰 — 上峰 — 陈钦辽 — 布塘 — 大溪路口 — 缉仔亭 — 店仔 — 马塘(银鹭) — 上宅 — 舢山路口 (24站)
回程: 舢山路口 — 上宅 — 马塘(银鹭) — 店仔 — 缉仔亭 — 大溪路口 — 布塘 — 陈钦辽 — 上峰 — 下峰 — 寨阳 — 五显镇政府 — 同安影视城 — 梵天寺 — 同安一中 — 同安小西门 — 城西 — 大同中心小学 — 金安大厦 — 陆丰 — 同安汽车站(南) — 城南 — 阳翟 — 第三医院 (24站)
备注信息:
无