厦门公交 607路[后埔线]
去程: 同安汽车站 — 祥桥路口 — 安溪路口 — 凤岗村 — 甘岭 — 湖甘 — 湖井 — 白沙仑 — 莲花镇政府 — 美埔 — 张厝路口 — 溪东 — 桉柄 — 莲花后埔 (14站)
回程: 莲花后埔 — 桉柄 — 溪东 — 张厝路口 — 美埔 — 莲花镇政府 — 白沙仑 — 湖井 — 湖甘 — 甘岭 — 凤岗村 — 安溪路口 — 祥桥路口 — 同安汽车站 (14站)
备注信息:
去程:同安车站发车时间:
0600 0622 0645 0700 0715 0730 0800 0815 0850 0910
0950 1010 1030 1050 1110 1130 1145 1200 1220 1240
1318 1335 1350 1410 1430 1452 1515 1530 1545 1617
1635 1655 1712 1728 1745 1802 1820 1840 回程:莲花后埔发车时间:
0640 0652 0720 0735 0750 0805 0825 0845 0905 0925
0942 1022 1042 1135 1150 1205 1225 1245 1305 1328
1352 1410 1440 1456 1513 1528 1549 1610 1630 1650
1710 1740 1750 1800 1815 1832 1850 1910