大同公交 36路
去程: 公交二公司 — 郝家寺 — 新平旺 — 和平街 — 勘探小区 — 平旺村西口 — 老平旺 — 时庄 — 西花园 — 西花园北区 — 车管所 — 新添堡 — 同车公司 — 大同交警支队 — 周家店村口 — 南环路西口 — 金牛装饰城 — 南环路魏都大道口 — 新旺花园小区 — 南环路永泰南路口 — 大同九中 — 大同一中 — 民航街 — 御河西路迎宾街口 — 御河西路北都街口 — 御鑫亮城小区 — 上河时代广场 — 兴云北街 (28站)
回程: 兴云北街 — 上河时代广场 — 御鑫亮城小区 — 御河西路北都街口 — 御河西路迎宾街口 — 民航街 — 大同一中 — 大同九中 — 南环路永泰南路口 — 新旺花园小区 — 南环路魏都大道口 — 金牛装饰城 — 南环路西口 — 周家店村口 — 大同交警支队 — 同车公司 — 新添堡 — 车管所 — 西花园北区 — 西花园 — 时庄 — 老平旺 — 平旺村西口 — 勘探小区 — 和平街 — 新平旺 — 郝家寺 — 公交二公司 (28站)
备注信息:
无