常州公交 328B路
去程: 常州客运中心[回车场] — 武进医院[竹林西路] — 青山桥 — 西新桥[东] — 江南商场 — 怀德桥[西] — 马公桥 — 丽丰苑 — 花园公交中心站[外] — 谭墅 — 怀德路龙江路 — 怀德路西林路 — 公交一公司 — 东岱 — 美吉特家居 — 常金桥(新阳光食品城) — 新华村 — 新街 — 里河坝 — 卜弋桥东站 — 卜弋桥 — 弋青路 — 段庄 — 新屋村 — 上庄村 — 章簖村委 — 章簖 — 朝东村 — 厚余 — 满墩 — 朝阳桥[S239] — 枫泽山庄 — 章庄 — 花溪路 — 夏溪 — 夏溪农贸市场 — 溪南 — 勤丰 — 如来寺 — 红星 — 五家塘 — 成章北站 — 成章 — 闵市 — 葛庄 — 湟里交警中队 — 新湟北路 — 金鼎路 — 湟里西 — 蒲村 — 上许家 — 西鲁村委 (52站)
回程: 西鲁村委 — 上许家 — 蒲村 — 湟里西 — 金鼎路 — 新湟北路 — 湟里交警中队 — 葛庄 — 闵市 — 成章 — 成章北站 — 五家塘 — 红星 — 如来寺 — 勤丰 — 溪南 — 夏溪农贸市场 — 夏溪 — 花溪路 — 章庄 — 枫泽山庄 — 朝阳桥[S239] — 满墩 — 厚余 — 朝东村 — 章簖 — 章簖村委 — 上庄村 — 新屋村 — 段庄 — 弋青路 — 卜弋桥 — 卜弋桥东站 — 里河坝 — 新街 — 新华村 — 常金桥(新阳光食品城) — 美吉特家居 — 东岱 — 公交一公司 — 怀德路西林路 — 怀德路龙江路 — 谭墅 — 花园公交中心站[外] — 丽丰苑 — 马公桥 — 怀德桥[西] — 江南商场 — 西新桥[东] — 青山桥 — 武进医院[竹林西路] — 常州客运中心[回车场] (52站)
备注信息:
客运中心发车时间:7:00 9:25 14:00
西鲁村委发车时间:7:00 9:00 12:00 16:00
有人售票车,不使用公交IC卡(离休卡、残疾卡、70岁以上老年卡除外)