沈阳公交 325路
去程: 虎石台 — 邮局 — 镇小学 — 矿中 — 金融职业学校 — 詹屯 — 三〇一 — 朱尔屯 — 三家子 — 文官屯 — 西门 — 望花立交桥 — 通利汽车公司 — 九一八历史博物馆 — 长客总站 — 北塔 — 省教育厅 — 松花江街 — 宁山路小学 — 省消防总队 — 沈阳北站 (21站)
回程: 沈阳北站 — 省消防总队 — 宁山路小学 — 松花江街 — 省教育厅 — 北塔 — 长客总站 — 九一八历史博物馆 — 通利汽车公司 — 望花立交桥 — 西门 — 文官屯 — 三家子 — 朱尔屯 — 三〇一 — 詹屯 — 金融职业学校 — 矿中 — 镇小学 — 邮局 — 虎石台 (21站)
备注信息:
无