西宁公交 32路
去程: 八中 — 汽车制造厂 — 省商校 — 沈家寨南 — 沈家寨 — 海山 — 尕庄南 — 尕庄 — 东台小区 — 六一桥西 — 武警总队 — 湟川中学 — 湟川三角花园 — 省二医院 — 新华巷口 — 昆仑桥 — 市政府 — 民主街口 — 五中 — 大十字 — 石坡街口 — 五一路口 — 省军区 — 广济路口 — 武警医院 — 省医院路口 — 青百超市 — 七一路口 — 西宁大厦 — 杨家巷 — 德令哈路口 — 康西路口 — 康乐 — 湟中桥南口 — 康乐医院 — 货场 — 货场东 — 冷库 — 小寨 — 小寨西 — 小寨东 (41站)
回程: 小寨东 — 小寨西 — 小寨 — 冷库 — 货场东 — 货场 — 康乐医院 — 湟中桥南口 — 康乐 — 康西路口 — 德令哈路口 — 杨家巷 — 西宁大厦 — 七一路口 — 青百超市 — 省医院路口 — 武警医院 — 广济路口 — 省军区 — 五一路口 — 石坡街口 — 大十字 — 五中 — 民主街口 — 市政府 — 天桥商贸城 — 麒麟湾公园 — 新华巷口 — 省二医院 — 湟川三角花园 — 湟川中学 — 武警总队 — 六一桥西 — 东台小区 — 尕庄 — 尕庄南 — 海山 — 沈家寨 — 沈家寨南 — 省商校 — 汽车制造厂 — 八中 (42站)
备注信息:
无