银川公交 310路
去程: 银川火车站 — 火车站口 — 西花园 — 橡胶厂 — 西夏区政府 — 建研所 — 宁大南门 — 区医院 — 同心路市场东 — 氮肥厂 — 文昌街北京路口 — 文昌街黄河路口 — 文昌南街 — 经天路口 — 济民路口 — 开元路口 — 发祥路口 — 环城高速路口 — 新农村 — 炼油厂 — 兴泾镇回民四小 — 富平村 — 黄花村 — 黄花村委会 — 友谊村 — 桑园沟 — 泾华村 — 泾华村委会 — 镇北 — 兴泾镇 (30站)
回程: 兴泾镇 — 镇北 — 泾华村委会 — 泾华村 — 桑园沟 — 友谊村 — 黄花村委会 — 黄花村 — 富平村 — 兴泾镇回民四小 — 炼油厂 — 新农村 — 环城高速路口 — 发祥路口 — 开元路口 — 济民路口 — 经天路口 — 文昌南街 — 文昌街黄河路口 — 文昌街北京路口 — 氮肥厂 — 同心路市场东 — 区医院 — 宁大南门 — 建研所 — 西夏区政府 — 橡胶厂 — 西花园 — 火车站口 — 银川火车站 (30站)
备注信息:
无