内江公交 306路
去程: 甘泉寺 — 邱家嘴 — 容器厂 — 脚盆田 — 大修厂 — 太子碑 — 烂泥沟 — 互助二小 — 黄石井 — 白马电厂 — 白马 — 红牌坊 — 桥板凼 — 枷担湾 — 永安 — 潘家坝 — 五一 — 凌家 — 古龙坝 — 伏龙公社 — 楼房 — 石破冲 — 马家坳 (23站)
回程: 马家坳 — 石破冲 — 楼房 — 伏龙公社 — 古龙坝 — 凌家 — 五一 — 潘家坝 — 永安 — 枷担湾 — 桥板凼 — 红牌坊 — 白马 — 白马电厂 — 黄石井 — 互助二小 — 烂泥沟 — 太子碑 — 大修厂 — 脚盆田 — 容器厂 — 邱家嘴 — 甘泉寺 (23站)
备注信息:
无