德州公交 30路
去程: 火车站 — 汽车总站 — 医药大楼 — 新华书店 — 人民医院 — 中心广场 — 百货大楼 — 十三局医院 — 地毯厂 — 农药厂 — 112救助中心 — 赵辛庄 — 兰陵酒厂 — 郭家安 — 沙王庄 — 李船头 — 芦家河 — 荷庄 — 鲍庄 — 果子李 — 常王 (21站)
回程: 常王 — 果子李 — 鲍庄 — 荷庄 — 芦家河 — 李船头 — 沙王庄 — 郭家安 — 兰陵酒厂 — 赵辛庄 — 112救助中心 — 农药厂 — 地毯厂 — 十三局医院 — 百货大楼 — 中心广场 — 人民医院 — 新华书店 — 医药大楼 — 汽车总站 — 火车站 (21站)
备注信息:
无