安庆公交 3路
去程: 迎江寺 — 港口 — 汽车站 — 中北巴士 — 菱湖 — 市民广场 — 安庆大酒店 — 英德利花园 — 舒巷商城 — 四八一二 — 市四院 — 雷池路口 — 新昌集团 — 舒怡国际家居 — 汽车城南站 — 汽车城北站 — 杨屋 — 六0六大桥 — 界河桥 — 余湾 — 石塘咀 — 龙山 — 白田畈 — 杨桥 (24站)
回程: 杨桥 — 白田畈 — 龙山 — 石塘咀 — 余湾 — 界河桥 — 六0六大桥 — 杨屋 — 汽车城北站 — 汽车城南站 — 舒怡国际家居 — 新昌集团 — 雷池路口 — 市四院 — 四八一二 — 舒巷商城 — 英德利花园 — 安庆大酒店 — 市民广场 — 菱湖 — 中北巴士 — 汽车站 — 港口 — 迎江寺 (24站)
备注信息:
无