湖州公交 3路专线
去程: 湖东 — 湖东菜场 — 文苑新村 — 文苑小学 — 吉山二村 — 承天寺巷 — 华楼桥 — 妇保院 — 府庙 — 第一医院 — 大线场 — 大会堂 — 民政大厦 — 海锦花园 — 公安大楼 — 潜山新村 — 将军村 — 白雀村 — 军部 — 法华寺 — 湖中弁山校区 (21站)
回程: 湖中弁山校区 — 法华寺 — 军部 — 白雀村 — 将军村 — 潜山新村 — 公安大楼 — 海锦花园 — 民政大厦 — 大会堂 — 大线场 — 第一医院 — 府庙 — 妇保院 — 华楼桥 — 承天寺巷 — 吉山二村 — 文苑小学 — 文苑新村 — 湖东菜场 — 湖东 (21站)
备注信息:
无