深圳公交 3号线(龙岗线)
去程: 益田 — 石厦 — 购物公园 — 福田 — 少年宫 — 莲花村 — 华新 — 通新岭 — 红岭 — 老街 — 晒布 — 翠竹 — 田贝 — 水贝 — 草埔 — 布吉 — 木棉湾 — 大芬 — 丹竹头 — 六约 — 塘坑 — 横岗 — 永湖 — 荷坳 — 大运 — 爱联 — 吉祥 — 龙城广场 — 南联 — 双龙 (30站)
回程: 双龙 — 南联 — 龙城广场 — 吉祥 — 爱联 — 大运 — 荷坳 — 永湖 — 横岗 — 塘坑 — 六约 — 丹竹头 — 大芬 — 木棉湾 — 布吉 — 草埔 — 水贝 — 田贝 — 翠竹 — 晒布 — 老街 — 红岭 — 通新岭 — 华新 — 莲花村 — 少年宫 — 福田 — 购物公园 — 石厦 — 益田 (30站)
备注信息:
无