长春公交 283路
去程: 绿园小区 — 春城大街 — 万福街 — 正阳街 — 皓月大路 — 升阳街 — 朝阳桥 — 西朝阳路 — 云鹤街 — 文化广场 — 吉大一院 — 牡丹街 — 同志街 — 百汇街 — 岳阳街 — 平阳街 — 吉顺街 — 南关 — 长春大桥 — 吉林街 — 吉林大路 — 滨河小区 (22站)
回程: 滨河小区 — 东华路 — 临河街 — 吉林街 — 长春大桥 — 南关 — 吉顺街 — 平阳街 — 岳阳街 — 百汇街 — 同志街 — 牡丹街 — 吉大一院 — 文化广场 — 云鹤街 — 西朝阳路 — 朝阳桥 — 升阳街 — 皓月大路 — 正阳街 — 万福街 — 春城大街 — 绿园小区 (23站)
备注信息:
无