南充公交 26路
去程: 河东街口 — 河东街 — 白塔路 — 临溪街口 — 白塔路口 — 环塔路 — 鹤鸣西路 — 鹤鸣花园 — 和平桥 — 阳光大道 — 沁园路口 — 阳春路口 — 阳春路 — 嘉陵江三桥 — 建材市场 — 大桥 — 果山街口 — 果山街 — 奎星街 — 妇孺医院 — 府街口 — 青年街 — 桑园路口 — 红花街口 — 科苑街口 — 波特曼 — 金泉路 — 镇泰路口 — 宜川街口 — 宜川街 — 红牌楼 — 西山风景区 (32站)
回程: 西山风景区 — 红牌楼 — 宜川街 — 宜川街口 — 镇泰路口 — 金泉路 — 波特曼 — 科苑街口 — 红花街口 — 桑园路口 — 青年街 — 府街口 — 妇孺医院 — 奎星街 — 果山街 — 果山街口 — 大桥 — 建材市场 — 嘉陵江三桥 — 阳春路 — 阳春路口 — 沁园路口 — 阳光大道 — 和平桥 — 鹤鸣花园 — 鹤鸣西路 — 环塔路 — 白塔路口 — 临溪街口 — 白塔路 — 河东街 — 河东街口 (32站)
备注信息:
无