长春公交 245路
去程: 欧亚卖场 — 汽车厂南门 — 孟家路 — 长春南站 — 小马路 — 抚松路 — 欧风花园 — 宽平大桥 — 迎春路 — 一站 — 创业大街 — 南阳路 — 电车公司 — 正鑫宾馆 — 正阳街 — 景阳大路 — 景阳广场 — 弘阳街 — 信阳街 — 升阳街 — 皓月大路 — 安阳小学 — 庆阳街 — 朝阳桥 — 朝阳桥 — 南昌路 — 德惠路 — 安达街 — 建设街 — 崇智路 — 白菊路 — 西五条 — 西二条 — 西广场 — 长春站 — 太阳城 — 凯旋路 — 长春站北口 (38站)
回程: 长春站北口 — 凯旋路 — 太阳城 — 华正批发 — 长春站 — 西广场 — 西二条 — 西五条 — 白菊路 — 崇智路 — 建设街 — 安达街 — 德惠路 — 南昌路 — 朝阳桥 — 朝阳桥 — 庆阳街 — 安阳小学 — 皓月大路 — 升阳街 — 信阳街 — 弘阳街 — 景阳广场 — 景阳大路 — 正阳街 — 正鑫宾馆 — 电车公司 — 南阳路 — 创业大街 — 一站 — 迎春路 — 宽平大桥 — 欧风花园 — 抚松路 — 小马路 — 长春南站 — 孟家路 — 汽车厂南门 — 欧亚卖场 (39站)
备注信息:
无