西宁公交 22路
去程: 万佳家居 — 水校 — 海湖路口 — 殷家庄 — 西川南路 — 省广电局 — 虎台中学 — 虎台 — 新宁广场南 — 天桥鞋城 — 古城台 — 纸房街 — 麒麟湾公园 — 西门 — 大十字 — 湟光 — 北小街口 — 东稍门 — 西宁大厦 — 杨家巷 — 德令哈路口 — 康乐 — 康乐新村 — 康西新村(青藏花园) (24站)
回程: 康西新村(青藏花园) — 康乐新村 — 康乐 — 康西路口 — 德令哈路口 — 杨家巷 — 西宁大厦 — 东稍门 — 北小街口 — 湟光 — 大十字 — 西门 — 麒麟湾公园 — 纸房街 — 古城台 — 天桥鞋城 — 新宁广场南 — 虎台 — 虎台中学 — 省广电局 — 西川南路 — 殷家庄 — 海湖路口 — 水校 — 万佳家居 (25站)
备注信息:
无