滨州公交 20路
去程: 公交枢纽中心 — 城建集团 — 红旗饭店 — 供销大厦 — 渤海国际 — 百货大楼 — 银茂大酒店 — 大润发 — 华滨酒店 — 市工商局(工商局) — 姜家市场 — 造纸厂 — 北镇派出所 — 滨化宿舍 — 滨化热电厂 — 东润化工 — 崔付刘 — 梁才 — 程口 — 北崔 — 李家 — 刁家 — 贾庄 — 牛王 (24站)
回程: 牛王 — 贾庄 — 刁家 — 李家 — 北崔 — 程口 — 梁才 — 崔付刘 — 东润化工 — 滨化热电厂 — 滨化宿舍 — 北镇派出所 — 造纸厂 — 姜家市场 — 市工商局(工商局) — 华滨酒店 — 大润发 — 银茂大酒店 — 百货大楼 — 渤海国际 — 供销大厦 — 红旗饭店 — 城建集团 — 公交枢纽中心 (24站)
备注信息:
无