奉化公交 16路
去程: 后山岭村 — 前山岭村 — 河头村北 — 久久乐园 — 大成菜场 — 实验中学 — 长岭小区 — 长岭公园 — 中医院 — 奉化大酒店 — 岳林广场 — 奉化中学 — 汽车站 — 波导公司 — 倪家碶 — 岳林寺 — 长隆制衣 — 朱家河 — 汇泉路 — 南方液压 — 立信机械 — 郭范村 — 城北中学 — 横路 — 前胡村 — 后王村 — 王淑浦村 — 科技园区 — 张村 (29站)
回程: 张村 — 科技园区 — 王淑浦村 — 后王村 — 前胡村 — 横路 — 城北中学 — 郭范村 — 立信机械 — 南方液压 — 汇泉路 — 朱家河 — 长隆制衣 — 岳林寺 — 倪家碶 — 波导公司 — 汽车站 — 奉化中学 — 岳林广场 — 奉化大酒店 — 中医院 — 长岭公园 — 长岭小区 — 实验中学 — 大成菜场 — 久久乐园 — 河头村北 — 前山岭村 — 后山岭村 (29站)
备注信息:
无