绍兴公交 156路[2]
去程: 汽车南站 — 浙涤厂 — 直路村 — 越秀外国语学院 — 车管所 — 九里 — 马家埠 — 王家桥 — 腾湾 — 煤气公司 — 下谢墅 — 半路里 — 官山岙 — 教练场 — 唐家岙 — 稽山桥机械厂 — 西湖桥 — 鹏程 — 服装工业园区 — 越崎中学 — 派出所 — 开发区 — 平水镇政府 — 平水 — 力博集团 — 十二量 — 横山 — 云门寺 — 平江 — 家俱厂 — 何山村 — 六里岙 — 洋坑 — 桃红 — 杨树下 — 双园村 — 横溪村 — 新庄 — 樟树下 — 岔路口 — 洪溪村口 — 洪溪桥头 — 小山水库 — 何家 — 嵋山 (45站)
回程: 嵋山 — 何家 — 小山水库 — 洪溪桥头 — 洪溪村口 — 岔路口 — 樟树下 — 新庄 — 横溪村 — 双园村 — 杨树下 — 桃红 — 洋坑 — 六里岙 — 何山村 — 家俱厂 — 平江 — 云门寺 — 横山 — 十二量 — 力博集团 — 平水 — 平水镇政府 — 开发区 — 派出所 — 越崎中学 — 服装工业园区 — 鹏程 — 西湖桥 — 稽山桥机械厂 — 唐家岙 — 教练场 — 官山岙 — 半路里 — 下谢墅 — 煤气公司 — 腾湾 — 王家桥 — 马家埠 — 九里 — 车管所 — 越秀外国语学院 — 直路村 — 浙涤厂 — 汽车南站 (45站)
备注信息:
无