无锡公交 131路
去程: 梅园公交总站 — 梅园 — 开原寺 — 大渲(公益路) — 公益路[梁溪路] — 荣巷(607所) — 张巷 — 市手外科医院(第九人民医院) — 上里东 — 河埒口 — 溪北新村 — 无锡公交 — 运河饭店(湖滨路) — 蠡桥 — 北桥 — 稻香新村 — 中桥 — 中南路[五湖大道] — 隐秀路[五湖大道] — 蠡湖隧道南 — 周新路[五湖大道] — 信成道[大通路] — 立信大道[大通路] — 贡湖大道[大通路] — 高浪路[贡湖大道] — 东群村(广厦二手车市场) — 观山路[贡湖大道] — 市民中心东 — 市民中心西 (29站)
回程: 市民中心西 — 高浪路[贡湖大道] — 贡湖大道[大通路] — 立信大道[大通路] — 信成道[大通路] — 周新路[五湖大道] — 蠡湖隧道南 — 隐秀路[五湖大道] — 中南路[五湖大道] — 中桥 — 稻香新村 — 北桥 — 蠡桥 — 开源大桥 — 运河饭店(开源大桥北匝道) — 无锡公交 — 溪北新村 — 河埒口 — 上里东 — 市手外科医院(第九人民医院) — 张巷 — 荣巷(607所) — 公益路[梁溪路] — 大渲(公益路) — 开原寺 — 梅园 — 梅园公交总站 (27站)
备注信息:
无锡公交线路纠错问路QQ群 12411250