肇庆公交 13路
去程: 大冲 — 马头岗 — 工贸学校 — 蓝塘 — 梅亭 — 红树湾家具 — 端砚文化村 — 市三医院 — 黄岗 — 市四中 — 二塔路 — 城东车场 — 消防局 — 端州三路 — 市车站 — 牌坊东 — 宝月公园 — 人民路 — 康乐路 — 端州七路 — 体育中心 — 风华路口 — 西江装饰材料城 — 蕉园 — 蕉园岗 — 火车站(长途车站) — 肇杰鞋厂 — 外坑 — 大洲 — 化纤厂 — 城西客运站 (31站)
回程: 城西客运站 — 化纤厂 — 大洲 — 外坑 — 肇杰鞋厂 — 火车站(长途车站) — 蕉园岗 — 蕉园 — 西江装饰材料城 — 风华路口 — 体育中心 — 端州七路 — 康乐路 — 人民路 — 宝月公园 — 牌坊东 — 市车站 — 端州三路 — 消防局 — 城东车场 — 二塔路 — 市四中 — 黄岗 — 市三医院 — 端砚文化村 — 红树湾家具 — 梅亭 — 蓝塘 — 工贸学校 — 马头岗 — 大冲 (31站)
备注信息:
无