上虞公交 129
去程: 市民中心 — 便民中心 — 亚厦中央假日 — 市政府 — 上百万和城 — 大润发 — 人民医院 — 华维学校 — 国际大酒店 — 金鱼湾(阳光大厦) — 一号桥 — 凤山支路 — 劳动路口 — 文化广场 — 丁界寺 — 多宝讲寺 — 渡江花园 — 曹娥老车站 — 天成市场 — 金桂苑 — 通江路口 — 花园东路口 — 电力大厦 — 舜杰大酒店 — 金舜花园 — 聚英路口 — 秀水苑 — 闰土嘉和园 — 上虞外国语学校 — 光明 (30站)
回程: 光明 — 上虞外国语学校 — 闰土嘉和园 — 秀水苑 — 聚英路口 — 金舜花园 — 舜杰大酒店 — 电力大厦 — 花园东路口 — 通江路口 — 金桂苑 — 天成市场 — 曹娥老车站 — 渡江花园 — 多宝讲寺 — 丁界寺 — 文化广场 — 劳动路口 — 凤山支路 — 一号桥 — 金鱼湾(阳光大厦) — 国际大酒店 — 华维学校 — 人民医院 — 大润发 — 上百万和城 — 市政府 — 亚厦中央假日 — 便民中心 — 市民中心 (30站)
备注信息:
无