肇庆公交 12路
去程: 铁路区 — 五局三处 — 上外坑 — 大洲 — 外坑 — 肇杰鞋厂 — 火车站(长途车站) — 蕉园岗 — 蕉园 — 西江装饰材料城 — 风华路口 — 百花园 — 桥西车场 — 梅庵路 — 沙街市场 — 石桥亭 — 西门 — 市一医院 — 北门 — 潮流站(豪居路) — 天宁北路 — 牌坊东 — 市车站 — 端州三路 — 消防局 — 景德路 — 市二技校 (27站)
回程: 市二技校 — 景德路 — 消防局 — 端州三路 — 市车站 — 牌坊东 — 天宁北路 — 潮流站(豪居路) — 北门 — 市一医院 — 西门 — 石桥亭 — 沙街市场 — 梅庵路 — 桥西车场 — 百花园 — 风华路口 — 西江装饰材料城 — 蕉园 — 蕉园岗 — 火车站(长途车站) — 肇杰鞋厂 — 外坑 — 大洲 — 上外坑 — 五局三处 — 铁路区 (27站)
备注信息:
无