句容公交 12路
去程: 苏果都市晴园 — 华阳名府 — 句容装饰城 — 客运公司 — 长途汽车站 — 第二小学 — 第二医院 — 联合大药房 — 工薪商场 — 精华书社 — 人民医院 — 西关 — 西庙 — 杜家山 — 皮业城 — 石狮 — 孙岗头 — 红旗桥 — 许村 — 姚徐 — 唐家 (21站)
回程: 唐家 — 姚徐 — 许村 — 红旗桥 — 孙岗头 — 石狮 — 皮业城 — 杜家山 — 西庙 — 西关 — 人民医院 — 精华书社 — 工薪商场 — 联合大药房 — 第二医院 — 第二小学 — 长途汽车站 — 客运公司 — 句容装饰城 — 华阳名府 — 苏果都市晴园 (21站)
备注信息:
无