芜湖公交 111路(晚)
去程: 陶沟 — 新市口 — 电讯大楼 — 鸠兹广场 — 师范大学 — 广济寺 — 赭山公园 — 五一小区 — 天和苑 — 汀棠公园 — 市交警支队 — 市建委 — 十里牌立交桥 — 十里牌 — 五里 — 金湾 — 三塘 — 芜铁机务段 — 二十里 — 中铁机械中心 — 杨塘湾 — 芜铁车辆段 — 中达电子公司 — 出口加工区 — 皖江学院 — 三十里 — 小红星 — 开发区安得物流 — 太湖湖路 — 龙山街道办 (30站)
回程: 龙山街道办 — 天门小学 — 华山路 — 龙山花园 — 红星 — 小红星 — 三十里 — 皖江学院 — 出口加工区 — 中达电子公司 — 芜铁车辆段 — 杨塘湾 — 中铁机械中心 — 二十里 — 芜铁机务段 — 三塘 — 金湾 — 五里 — 十里牌 — 十里牌立交桥 — 市建委 — 市交警支队 — 汀棠公园 — 天和苑 — 五一小区 — 赭山公园 — 广济寺 — 师范大学 — 鸠兹广场 — 电讯大楼 — 新市口 — 陶沟 (32站)
备注信息:
无