哈密公交 11路
去程: 廖家湾 — 北出口 — 三场 — 制药厂 — 车管所 — 电视台 — 电大 — 公交公司 — 汽运司 — 客运站 — 新世纪 — 市政府 — 饭店 — 交警大队 — 迎宾馆 — 丽园 — 电力新村 — 消防局 — 技校 — 农校 — 天马市场 — 哈钢 — 二粮库 (23站)
回程: 二粮库 — 哈钢 — 天马市场 — 农校 — 技校 — 消防局 — 电力新村 — 丽园 — 迎宾馆 — 交警大队 — 饭店 — 市政府 — 新世纪 — 客运站 — 汽运司 — 公交公司 — 电大 — 电视台 — 车管所 — 制药厂 — 三场 — 北出口 — 廖家湾 (23站)
备注信息:
无