泰州公交 109
去程: 客运南站 — 消防支队 — 盛和花园(南门) — 市财政局 — 凤凰园 — 东风路口 — 东润第一城(南门) — 盛唐花苑 — 曹庄 — 朱塘村 — 孔庄 — 唐家庄 — 院庄 — 梅兴村 — 三陈村 — 蔡官 — 葛庄 — 沈元 — 双虹村南 — 双虹村二桥 — 双虹村北 — 大冯医院 — 百里村 — 张家院 — 夏郑村 — 夏郑村北 — 苏陈镇 — 苏陈中学 — 苏陈派出所 (29站)
回程: 苏陈派出所 — 苏陈中学 — 苏陈镇 — 夏郑村北 — 夏郑村 — 张家院 — 百里村 — 大冯医院 — 双虹村北 — 双虹村二桥 — 双虹村南 — 沈元 — 葛庄 — 蔡官 — 三陈村 — 梅兴村 — 院庄 — 唐家庄 — 孔庄 — 朱塘村 — 曹庄 — 盛唐花苑 — 东润第一城(南门) — 东风路口 — 凤凰园 — 市财政局 — 盛和花园(南门) — 消防支队 — 客运南站 (29站)
备注信息:
里程: 20 公里