台州公交 107路
去程: 七号码头 — 市立医院 — 凤凰桥 — 白云山加油站 — 星星广场 — 枫南宾馆 — 公安大楼 — 界牌 — 三官堂 — 沙王 — 洪西路口 — 洪家车站 — 花潭 — 马庄 — 食品厂 — 东山卫生院 — 东山 — 东山中学 — 花泾 — 上马 — 中村 — 西山 (22站)
回程: 西山 — 中村 — 上马 — 花泾 — 东山中学 — 东山 — 东山卫生院 — 食品厂 — 马庄 — 花潭 — 洪家车站 — 洪西路口 — 沙王 — 三官堂 — 界牌 — 公安大楼 — 枫南宾馆 — 星星广场 — 白云山加油站 — 凤凰桥 — 市立医院 — 七号码头 (22站)
备注信息:
已开通IC卡系统