张家港公交 101路
去程: 港城汽车站 — 沙洲中学 — 中医院 — 大润发 — 公安局 — 水利局 — 华芳 — 闸上 — 后塍加油站 — 后塍 — 金陵纺织 — 金湾花园 — 后塍西站 — 保税区东大门 — 保税区上海路 — 保税区管委会 — 保税区北大门 — 中兴 — 金港镇政府 — 金港中央广场 — 公交金港停车场 (21站)
回程: 公交金港停车场 — 金港中央广场 — 金港镇政府 — 中兴 — 保税区北大门 — 保税区管委会 — 保税区上海路 — 保税区东大门 — 后塍西站 — 金湾花园 — 金陵纺织 — 后塍 — 后塍加油站 — 闸上 — 华芳 — 水利局 — 公安局 — 大润发 — 中医院 — 沙洲中学 — 港城汽车站 (21站)
备注信息:
无