莆田公交 1路
去程: 市检察院 — 龙桥市场 — 市政府 — 三信家园 — 交通花园 — 北磨 — 市公路稽征处 — 石室路口 — 劳动大厦 — 凤凰山 — 中国银行 — 市交警支队 — 市农行 — 新街口 — 旧汽车站 — 十字街口 — 天九湾 — 实验小学 — 步行街 — 西社小区 — 天九湾车场 — 天九湾电信公司 — 汉庭花园 — 市公交东站 (24站)
回程: 市公交东站 — 汉庭花园 — 天九湾电信公司 — 天九湾车场 — 西社小区 — 步行街 — 实验小学 — 天九湾 — 十字街口 — 旧汽车站 — 新街口 — 市农行 — 市交警支队 — 中国银行 — 凤凰山 — 劳动大厦 — 石室路口 — 市公路稽征处 — 北磨 — 交通花园 — 三信家园 — 市政府 — 龙桥市场 — 市检察院 (24站)
备注信息:
无