荆州公交 1路
去程: 三湾路 — 三医 — 沙棉 — 豉湖路 — 肉联 — 红星路 — 红门路 — 一医 — 五中 — 红旗商场 — 绿化村 — 长途车站 — 影剧院 — 文湖公园 — 古白云桥 — 太岳路 — 武德路 — 陵达 — 东门 — 碑苑 — 黄金堂 — 钟鼓楼 — 荆州天桥 — 荆州中心医院 — 五医 — 西门 (26站)
回程: 西门 — 五医 — 荆州中心医院 — 荆州天桥 — 钟鼓楼 — 黄金堂 — 碑苑 — 东门 — 陵达 — 武德路 — 太岳路 — 古白云桥 — 文湖公园 — 影剧院 — 长途车站 — 绿化村 — 红旗商场 — 五中 — 一医 — 红门路 — 红星路 — 肉联 — 豉湖路 — 沙棉 — 三医 — 三湾路 (26站)
备注信息:
无