邢台公交 南和207路
去程: 朝阳街口西 — 航宇市场东口 — 航宇市场 — 电力局 — 县交通局 — 县粮贸大厦 — 县政府 — 县国土资源局 — 县检察院 — 公交公司 — 职教中心 — 河郭路口 — 岗头 — 河郭乡政府 — 河郭 — 井庄 — 康屯 — 杨屯 — 吴屯 — 东贾郭 — 韩村 (21站)
回程: 韩村 — 东贾郭 — 吴屯 — 杨屯 — 康屯 — 井庄 — 河郭 — 河郭乡政府 — 岗头 — 河郭路口 — 职教中心 — 公交公司 — 县检察院 — 县国土资源局 — 县政府 — 县粮贸大厦 — 县交通局 — 电力局 — 航宇市场 — 航宇市场东口 — 朝阳街口西 (21站)
备注信息:
无