连云港公交 东海1路
去程: 徐海广场 — 汽车南站 — 火车站 — 龙华商场 — 人民商场 — 海陵商场 — 步行街小区 — 县医院 — 云海广场 — 卫生学校 — 小贯庄 — 周庄 — 农业推广中心 — 石榴中学 — 石榴 — 福东公司 — 西榴 — 浦西 — 石榴东榴 — 新庄 — 埝河 (21站)
回程: 埝河 — 新庄 — 石榴东榴 — 浦西 — 西榴 — 福东公司 — 石榴 — 石榴中学 — 农业推广中心 — 周庄 — 小贯庄 — 卫生学校 — 云海广场 — 县医院 — 步行街小区 — 海陵商场 — 人民商场 — 龙华商场 — 火车站 — 汽车南站 — 徐海广场 (21站)
备注信息:
无