去程: 吴村庙 — 吴家庄 — 龙寨 — 大亮 — 前卫 — 巩村 — 香村 — 安岱 — 滕家寨 — 坡头 — 大刘村 — 小留村 — 前村 — 炮里 — 韩家村 — 郭村 — 马兴 — 师村 — 王乐村 — 63751部队 — 常家湾 — 南江村 — 鲸鱼沟 — 神鹿坊 — 湾子村 — 三殿村 — 半引路北口 — 田家湾 — 纬什街 — 韩森寨 — 金康路 (31站)
回程: 金康路 — 韩森寨 — 纬什街 — 田家湾 — 半引路北口 — 三殿村 — 湾子村 — 神鹿坊 — 鲸鱼沟 — 南江村 — 常家湾 — 63751部队 — 王乐村 — 师村 — 马兴 — 郭村 — 韩家村 — 炮里 — 前村 — 小留村 — 大刘村 — 坡头 — 滕家寨 — 安岱 — 香村 — 巩村 — 前卫 — 大亮 — 龙寨 — 吴家庄 — 吴村庙 (31站)
去程: 佘湾 — 炕旮旯 — 荣家沟 — 徐家沟 — 樊家坡南 — 樊家坡 — 郝家坡 — 长安白庙村 — 古刘村 — 耶柿坡村 — 侯一村 — 侯二村 — 将军庙村 — 张家坡 — 任家坡 — 杜家坡 — 杨沟十字 — 二圣宫村 — 郭村 — 马兴 — 八庄 — 强坡 — 师一村 — 师三村 — 王乐村 — 63751部队 — 常家湾 — 南江村 — 鲸鱼沟 — 神鹿坊南 — 神鹿坊北 — 湾子村 — 红旗制动厂 — 三殿村 — 浐河建材厂 — 穆将王村 — 半引路北口 — 水泥厂 — 国棉六厂 — 马家沟 — 纺五路 — 辅仁医院 — 纺科路 — 灞桥区政府 — 纺北路 — 唐都医院 (46站)
回程: 唐都医院 — 纺北路 — 灞桥区政府 — 纺科路 — 辅仁医院 — 纺五路 — 马家沟 — 国棉六厂 — 水泥厂 — 半引路北口 — 穆将王村 — 浐河建材厂 — 三殿村 — 红旗制动厂 — 湾子村 — 神鹿坊北 — 神鹿坊南 — 鲸鱼沟 — 南江村 — 常家湾 — 63751部队 — 王乐村 — 师三村 — 师一村 — 强坡 — 八庄 — 马兴 — 郭村 — 二圣宫村 — 杨沟十字 — 杜家坡 — 任家坡 — 张家坡 — 将军庙村 — 侯二村 — 侯一村 — 耶柿坡村 — 古刘村 — 长安白庙村 — 郝家坡 — 樊家坡 — 樊家坡南 — 徐家沟 — 荣家沟 — 炕旮旯 — 佘湾 (46站)