去程: 黄岛轮渡 — 前湾 — 灵山岛街 — 斋堂岛街 — 北海公园 — 淮河路东站 — 淮河路 — 淮河路西站 — 小石头南 — 小石头 — 徐戈庄 — 徐戈庄北 — 张戈庄 — 龙湾涯 — 郭家台子 — 大窑东 — 大窑 — 大窑西 — 大殷家 — 小殷家 — 郝家 — 红石崖东 — 红石崖 — 红石崖西 — 逄家 — 邵家 — 龙泉王家东 — 龙泉王家 (28站)
回程: 龙泉王家 — 龙泉王家东 — 邵家 — 逄家 — 红石崖西 — 红石崖 — 红石崖东 — 郝家 — 小殷家 — 大殷家 — 大窑西 — 大窑 — 大窑东 — 郭家台子 — 龙湾涯 — 张戈庄 — 徐戈庄北 — 徐戈庄 — 小石头 — 小石头南 — 淮河路西站 — 淮河路 — 淮河路东站 — 北海公园 — 斋堂岛街 — 灵山岛街 — 前湾 — 黄岛轮渡 (28站)
去程: 红石崖 — 红石崖西 — 逄家 — 邵家 — 龙泉王家东 — 龙泉王家 — 窑厂 — 山殷 — 山曹 — 山曹东 — 山峦 — 牛齐后 — 山王西 — 山王东 (14站)
回程: 山王东 — 山王西 — 牛齐后 — 山峦 — 山曹东 — 山曹 — 山殷 — 窑厂 — 龙泉王家 — 龙泉王家东 — 邵家 — 逄家 — 红石崖西 — 红石崖 (14站)
去程: 红石崖 — 红石崖西 — 逄家 — 邵家 — 黄岛出口加工区 — 龙泉王家东 — 龙泉王家 — 龙泉河东 — 龙泉河北 — 后杨 — 雷家店子 (11站)
回程: 雷家店子 — 后杨 — 龙泉河北 — 龙泉河东 — 龙泉王家 — 龙泉王家东 — 黄岛出口加工区 — 邵家 — 逄家 — 红石崖西 — 红石崖 (11站)
去程: 薛家岛办事处 — 丁家河 — 黄岛区政府 — 城市桂冠 — 世纪商城 — 上海浦发银行 — 黄浦江路 — 马濠公园 — 太行山二支路 — 市政 — 保税港区东门 — 广厦花园 — 青岛滨海学院 — 西于家河 — 齐长城 — 邦源纤维 — 团结路 — 青岛育仁医院西 — 港头臧 — 兴华集团 — 李家泊子 — 大泊子西 — 马家楼西 — 管家楼 — 可洛石 — 龙凤村 — 管家洼 — 河洛埠东 — 河洛埠 — 山王西 — 南茔 — 山隋 — 西屯 — 郝家 — 红石崖 — 红石崖西 — 逄家 — 邵家 — 龙泉王家东 — 龙泉王家 (40站)
回程: 龙泉王家 — 龙泉王家东 — 邵家 — 逄家 — 红石崖西 — 红石崖 — 郝家 — 西屯 — 山隋 — 南茔 — 山王西 — 河洛埠 — 河洛埠东 — 管家洼 — 龙凤村 — 可洛石 — 管家楼 — 马家楼西 — 大泊子西 — 李家泊子 — 兴华集团 — 港头臧 — 青岛育仁医院西 — 团结路 — 邦源纤维 — 齐长城 — 西于家河 — 青岛滨海学院 — 广厦花园 — 保税港区东门 — 市政 — 太行山二支路 — 马濠公园 — 黄浦江路 — 上海浦发银行 — 世纪商城 — 城市桂冠 — 黄岛区政府 — 丁家河 — 薛家岛办事处 (40站)