环形车: 海游路 — 麦岛路 — 银海游艇俱乐部 — 彰化路南站 — 台湾路 — 珠海路 — 澄海一路 — 汕头路 — 眼科医院 — 远洋广场 — 浮山所 — 市政府 — 世贸中心 — 湛山 — 华严路 — 芝泉路 — 延安路南站 — 延安路 — 延安二路 — 十五中 — 大连路 — 齐东路 — 胶东路 — 青医附院 — 安徽路 — 中山路[百盛商厦] — 栈桥(太平路) — 大学路 — 黄县路 — 齐东路 — 大连路 — 十五中 — 延安二路 — 延安路 — 延安路南站 — 芝泉路 — 华严路 — 湛山 — 世贸中心 — 市政府 — 浮山所 — 远洋广场 — 辛家庄 — 高雄路 — 彰化路 — 麦岛 — 青岛大学东院 — 徐家麦岛 — 海游路 (49站)
去程: 我家建材商场 — 泰山路[胶南] — 大荒东 — 胶南一中 — 东冯家滩 — 西冯家滩 — 隐珠中学 — 胶南文化中心 — 隐珠政府 — 胶南交警大队 — 大荒西 — 大荒 — 滨海小学 — 星光大厦 — 北京路[胶南] — 胶南实验中学 — 珠海路[胶南] — 世纪新村西 — 金地花园 — 利群购物中心[胶南] — 海汇银行 — 维客 — 胶南计生局 — 珠海二区 — 灵山路南站 — 珠海一区 — 烟台东 — 黄土庄 — 滨河小区 — 新华路 — 珠海路小学 — 向阳路[胶南] — 会堂 — 胶南林业局 — 东风路小学 — 珠山办事处东 — 胶南汽车站 — 人民路[胶南] — 山兴汇龙城 — 袁家村北 — 袁家村 — 胶南七中 — 小台 — 峄山 — 大台 (45站)
回程: 大台 — 峄山 — 小台 — 胶南七中 — 袁家村 — 袁家村北 — 山兴汇龙城 — 人民路[胶南] — 胶南汽车站 — 珠山办事处东 — 东风路小学 — 胶南林业局 — 会堂 — 向阳路[胶南] — 珠海路小学 — 新华路 — 滨河小区 — 黄土庄 — 烟台东 — 珠海一区 — 灵山路南站 — 珠海二区 — 胶南计生局 — 维客 — 海汇银行 — 利群购物中心[胶南] — 金地花园 — 世纪新村西 — 珠海路[胶南] — 胶南实验中学 — 北京路[胶南] — 星光大厦 — 滨海小学 — 大荒 — 大荒西 — 胶南交警大队 — 隐珠政府 — 胶南文化中心 — 隐珠中学 — 西冯家滩 — 东冯家滩 — 胶南一中 — 大荒东 — 泰山路[胶南] — 我家建材商场 (45站)
去程: 人民路公交枢纽站 — 薛家滩 — 维客东 — 海汇银行 — 光大集团 — 珠海路[胶南] — 胶南实验中学 — 北京路[胶南] — 大连路[胶南] — 阳光大厦 — 胶南广电局西 — 泰华花园 — 金地花园 — 中海熙岸 — 孟家滩 — 海王集团 — 珠海办事处 — 清水庐西 — 大河东[胶南] — 金海滨置业西 — 金海滨置业 — 小河东[胶南] — 海之韵北 — 海之韵南 — 明富 — 鸭井 — 顾家崖头 — 胶南职教中心东 — 海崖 — 港湾学院 (30站)
回程: 港湾学院 — 海崖 — 胶南职教中心东 — 顾家崖头 — 鸭井 — 明富 — 海之韵南 — 海之韵北 — 小河东[胶南] — 金海滨置业 — 金海滨置业西 — 大河东[胶南] — 清水庐西 — 珠海办事处 — 海王集团 — 孟家滩 — 中海熙岸 — 金地花园 — 泰华花园 — 胶南广电局西 — 阳光大厦 — 大连路[胶南] — 北京路[胶南] — 胶南实验中学 — 珠海路[胶南] — 光大集团 — 海汇银行 — 维客东 — 薛家滩 — 人民路公交枢纽站 (30站)