去程: 天泰体育场 — 南海路 — 正阳关路 — 嘉峪关路 — 中山公园 — 海水浴场 — 鲁迅公园(海底世界) — 大学路 — 青医附院 — 六中 — 阳信路 — 九中 — 上海路 — 包头路小学 — 海员 — 小港 — 菏泽路 — 云南路 (18站)
回程: 云南路 — 菏泽路 — 小港 — 海员 — 馆陶路 — 上海路 — 市场三路 — 六中 — 青医附院 — 天后宫 — 鲁迅公园(海底世界) — 海水浴场 — 中山公园 — 天泰体育场 (14站)
去程: 天泰体育场 — 南海路 — 正阳关路 — 嘉峪关路 — 中山公园 — 海水浴场 — 鲁迅公园(海底世界) — 大学路 — 青医附院 — 六中 — 阳信路 — 九中 — 上海路 — 包头路小学 — 海员 — 小港 — 菏泽路 — 云南路 (18站)
回程: 云南路 — 菏泽路 — 小港 — 海员 — 馆陶路 — 上海路 — 市场三路 — 六中 — 青医附院 — 天后宫 — 鲁迅公园(海底世界) — 海水浴场 — 中山公园 — 天泰体育场 (14站)