去程: 长途车站 — 狮标 — 富民 — 振兴路 — 八七路 — 琼林中路 — 石永路 — 荣誉 — 长福 — 前园 — 纺织服装学院 (11站)
回程: 纺织服装学院 — 前园 — 长福 — 荣誉 — 石永路 — 琼林中路 — 八七路 — 振兴路 — 富民 — 狮标 — 长途车站 (11站)
去程: 服装城客运站 — 长途车站 — 狮标 — 振兴路 — 八七路 — 群英中路 — 九二路 — 石蚶路 — 长福 — 华侨医院 — 仑后 — 洪窟 (12站)
回程: 洪窟 — 仑后 — 华侨医院 — 长福 — 石蚶路 — 九二路 — 群英中路 — 八七路 — 振兴路 — 狮标 — 长途车站 — 服装城客运站 (12站)
去程: 长途车站 — 狮标 — 振兴路 — 八七路 — 群英中路 — 九二路 — 石蚶路 — 长福 — 东港路 — 仑后 — 大堡 — 祥芝 (12站)
回程: 祥芝 — 大堡 — 仑后 — 东港路 — 长福 — 石蚶路 — 九二路 — 群英中路 — 八七路 — 振兴路 — 狮标 — 长途车站 (12站)
去程: 长途车站 — 狮标 — 振兴路 — 八七路 — 琼林中路 — 石蚶路 — 长福 — 子芳路 — 华侨医院 — 仑后 — 莲埭 — 蚶江 — 石湖码头 (13站)
回程: 石湖码头 — 蚶江 — 莲埭 — 仑后 — 华侨医院 — 子芳路 — 长福 — 石蚶路 — 琼林中路 — 八七路 — 振兴路 — 狮标 — 长途车站 (13站)
去程: 长途车站 — 狮标 — 振兴路 — 八七路 — 琼林中路 — 石蚶路 — 长福 — 东港路 — 仑后 — 伍堡 — 大堡 — 东埔 (12站)
回程: 东埔 — 大堡 — 伍堡 — 仑后 — 东港路 — 长福 — 石蚶路 — 琼林中路 — 八七路 — 振兴路 — 狮标 — 长途车站 (12站)
去程: 服装城客运站 — 长途车站 — 狮标 — 振兴路 — 八七路 — 沙美 — 郭宅 — 后杆柄 — 深埕 — 厝上 — 厝上东店 (11站)
回程: 厝上东店 — 厝上 — 深埕 — 后杆柄 — 郭宅 — 沙美 — 八七路 — 振兴路 — 狮标 — 长途车站 — 服装城客运站 (11站)
去程: 服装城客运站 — 长途车站 — 狮标 — 振兴路 — 八七路 — 沙美 — 院东 — 山边 — 后杆柄 — 深埕 — 厝上 — 厝上东店 (12站)
回程: 厝上东店 — 厝上 — 深埕 — 后杆柄 — 山边 — 院东 — 沙美 — 八七路 — 振兴路 — 狮标 — 长途车站 — 服装城客运站 (12站)
去程: 服装城客运站 — 服装城 — 旧货市场 — 科盾医院 — 群英南路 — 八七路 — 振兴路 — 长宁路 — 联邦 — 辅料市场 — 华山环岛 — 长途车站 (12站)
回程: 长途车站 — 华山环岛 — 辅料市场 — 联邦 — 长宁路 — 振兴路 — 八七路 — 群英南路 — 科盾医院 — 旧货市场 — 服装城 — 服装城客运站 (12站)
去程: 长途车站 — 狮标 — 振兴路 — 八七路 — 琼林中路 — 石蚶路 — 子芳路 — 仑后 — 莲塘 — 赤湖 — 后湖 — 大厦 (12站)
回程: 大厦 — 后湖 — 赤湖 — 莲塘 — 仑后 — 子芳路 — 石蚶路 — 琼林中路 — 八七路 — 振兴路 — 狮标 — 长途车站 (12站)