去程: 百通馨苑 — 百通馨苑一区 — 下王埠东 — 下王埠 — 虎山路 — 秀峰路 — 东大村 — 虎山支路 — 顺河路 — 虎山花苑 — 果园路 — 长岭路 — 智荣中学 — 通真宫路 — 延寿宫路 — 西山小区 — 环城西路 — 书院路 — 书院路小学 — 台柳路 — 百通广场 — 青山路 — 南庄 — 河南 — 维客广场 — 李村公园 (26站)
回程: 李村公园 — 维客广场 — 河南 — 南庄 — 青山路 — 百通广场 — 台柳路 — 书院路小学 — 书院路 — 环城西路 — 西山小区 — 延寿宫路 — 通真宫路 — 智荣中学 — 长岭路 — 枣园路 — 虎山花苑 — 顺河路 — 虎山支路 — 东大村 — 秀峰路 — 虎山路 — 下王埠 — 下王埠东 — 百通馨苑一区 — 百通馨苑 (26站)
去程: 胶南汽车南站 — 滨海办事处 — 朱家小庄 — 胶南王家村 — 瓦屋 — 小井 — 大荣华 — 小哨头 — 世纪大道 — 宇海驾校 — 大河东[胶南] — 清水庐西 — 飞宇汽车城 — 大哨头南 — 大哨头 — 烟台东 — 枣园路[胶南] — 胶南体育馆 — 胶南交通局 — 康大集团 — 灵山路 — 胶南五中 — 同济医院 — 市民服务中心 — 观海路[胶南] — 黄山路 — 医药公司 — 胶南人民医院东 — 利群超市[胶南] — 铁山路[胶南] — 长城路[胶南] — 泰山路[胶南] — 松园村 — 松园北 — 曹戈庄南 — 曹戈庄北 — 万通 — 东海药业 — 五顺公司 — 大庄 (40站)
回程: 大庄 — 五顺公司 — 东海药业 — 万通 — 曹戈庄北 — 曹戈庄南 — 松园北 — 松园村 — 泰山路[胶南] — 长城路[胶南] — 铁山路[胶南] — 利群超市[胶南] — 胶南人民医院东 — 医药公司 — 黄山路 — 观海路[胶南] — 市民服务中心 — 同济医院 — 胶南五中 — 灵山路 — 康大集团 — 胶南交通局 — 胶南体育馆 — 枣园路[胶南] — 烟台东 — 大哨头 — 大哨头南 — 飞宇汽车城 — 清水庐西 — 大河东[胶南] — 宇海驾校 — 世纪大道 — 小哨头 — 大荣华 — 小井 — 瓦屋 — 胶南王家村 — 朱家小庄 — 滨海办事处 — 胶南汽车南站 (40站)
去程: 大连路[胶南] — 阳光大厦 — 开发区医院 — 胶南市政府 — 胶南广电局 — 泰华花园 — 金地花园 — 中海熙岸 — 孟家滩 — 海王集团 — 灵山路南站 — 珠海一区 — 烟台东 — 黄土庄 — 枣园路[胶南] — 向阳路[胶南] — 利群商厦[胶南] — 胶南人民医院东 — 利群超市[胶南] — 铁山路[胶南] — 长城路[胶南] — 泰山路[胶南] — 松园南 — 琅琊台路小学 — 黄山路北站 — 东新村南 — 天一畔城 — 西卢家滩 — 易通路 — 农贸市场 — 瑞源汽车销售公司 — 东辛庄东 — 大连路[胶南] (33站)
回程: 大连路[胶南] — 东辛庄东 — 瑞源汽车销售公司 — 农贸市场 — 易通路 — 西卢家滩 — 天一畔城 — 东新村南 — 黄山路北站 — 琅琊台路小学 — 松园南 — 泰山路[胶南] — 长城路[胶南] — 铁山路[胶南] — 利群超市[胶南] — 胶南人民医院东 — 利群商厦[胶南] — 向阳路[胶南] — 枣园路[胶南] — 黄土庄 — 烟台东 — 珠海一区 — 灵山路南站 — 海王集团 — 孟家滩 — 中海熙岸 — 金地花园 — 泰华花园 — 胶南广电局 — 胶南市政府 — 开发区医院 — 阳光大厦 — 大连路[胶南] (33站)
去程: 辛庄 — 胶南车管所 — 珠山办事处北 — 胶南汽车站 — 国旅大酒店 — 胶南人民医院 — 利群商厦[胶南] — 向阳路[胶南] — 枣园路[胶南] — 烟台东 — 大哨头 — 琅琊台南路 — 胶南检察院 — 小哨头 — 瓦屋 — 胶南王家村 — 石甲东 — 胶南职教中心 — 石甲 — 党校 — 珠山秀景北 — 珠山秀景南 — 珠山秀谷 — 海崖南 — 营北 — 营海 — 乔家洼 — 高峪北 — 高峪 — 高峪南 — 湖岛[胶南] — 南小庄 — 宅科北 — 宅科南 (34站)
回程: 宅科南 — 宅科北 — 南小庄 — 湖岛[胶南] — 高峪南 — 高峪 — 高峪北 — 乔家洼 — 营海 — 营北 — 海崖南 — 珠山秀谷 — 珠山秀景南 — 珠山秀景北 — 党校 — 石甲 — 胶南职教中心 — 石甲东 — 胶南王家村 — 瓦屋 — 小哨头 — 胶南检察院 — 琅琊台南路 — 大哨头 — 烟台东 — 枣园路[胶南] — 向阳路[胶南] — 利群商厦[胶南] — 胶南人民医院 — 国旅大酒店 — 胶南汽车站 — 珠山办事处北 — 胶南车管所 — 辛庄 (34站)