去程: 长安汽车站 — 韦曲南站 — 东长安街西口 — 韦曲北站 — 零六七基地 — 航天中路西段 — 航天管委会 — 航天中路东口 — 蕉村 — 四府井 — 韩家湾 — 西北村 — 南伍村 — 鲍坡路口 — 小鲍坡 — 大鲍坡 — 东曹村北 — 东曹村 — 大兆加油站 — 大兆派出所 — 大兆街办 — 广电监测中心 — 凤栖山墓园北区 — 留公村上庄 — 留公村 — 东高堡 — 鸣犊 — 鸣犊派出所 — 嘴头村 — 嘴头村三组 — 杨沟村 — 长安九中 — 二圣宫村 — 郭村钢厂 — 郭村 — 郭村砖厂 — 韩家村 — 炮里变电站 — 炮里 — 前村 — 朱耿村 — 北桑村 — 小留村 (43站)
回程: 小留村 — 北桑村 — 朱耿村 — 前村 — 炮里 — 炮里变电站 — 韩家村 — 郭村砖厂 — 郭村 — 郭村钢厂 — 二圣宫村 — 长安九中 — 杨沟村 — 嘴头村三组 — 嘴头村 — 鸣犊派出所 — 鸣犊 — 东高堡 — 留公村 — 留公村上庄 — 凤栖山墓园北区 — 广电监测中心 — 大兆街办 — 大兆派出所 — 大兆加油站 — 东曹村 — 东曹村北 — 大鲍坡 — 小鲍坡 — 鲍坡路口 — 南伍村 — 西北村 — 韩家湾 — 四府井 — 蕉村 — 航天中路东口 — 航天管委会 — 航天中路西段 — 零六七基地 — 韦曲北站 — 东长安街西口 — 韦曲南站 — 长安汽车站 (43站)
去程: 吴村庙 — 吴家庄 — 龙寨 — 大亮 — 前卫 — 巩村 — 香村 — 安岱 — 滕家寨 — 坡头 — 大刘村 — 小留村 — 前村 — 炮里 — 韩家村 — 郭村 — 马兴 — 师村 — 王乐村 — 63751部队 — 常家湾 — 南江村 — 鲸鱼沟 — 神鹿坊 — 湾子村 — 三殿村 — 半引路北口 — 田家湾 — 纬什街 — 韩森寨 — 金康路 (31站)
回程: 金康路 — 韩森寨 — 纬什街 — 田家湾 — 半引路北口 — 三殿村 — 湾子村 — 神鹿坊 — 鲸鱼沟 — 南江村 — 常家湾 — 63751部队 — 王乐村 — 师村 — 马兴 — 郭村 — 韩家村 — 炮里 — 前村 — 小留村 — 大刘村 — 坡头 — 滕家寨 — 安岱 — 香村 — 巩村 — 前卫 — 大亮 — 龙寨 — 吴家庄 — 吴村庙 (31站)