去程: 康宁路 — 海泊桥 — 浦口路 — 曹县路 — 利津路客运站 — 雒口路 — 利津路 — 华阳路 — 泰山路 — 大港 — 海员 — 小港 — 栈桥(中山路) — 青岛火车站(广西路) — 火车站西广场 — 云南路 — 第五人民医院 — 轮渡 (18站)
回程: 轮渡 — 第五人民医院 — 东平路[云南路] — 青岛火车站(费县路) — 栈桥(中山路) — 小港 — 海员 — 大港 — 泰山路 — 华阳路 — 利津路 — 雒口路 — 利津路客运站 — 曹县路 — 长途站(沈阳路) — 康宁路 (16站)
去程: 团岛 — 东平路[轮渡] — 菏泽路 — 小港 — 海员 — 淄川路 — 科技街(颐高数码广场) — 华阳路 — 埕口路 — 长春路 — 长途站(内蒙古路) — 四方火车站 — 四方 — 四方小学 — 宣化路 — 瑞安路南站 — 金沙路 — 湖清路东站 — 大沙路 — 大沙支路 — 开封路 (21站)
回程: 开封路 — 四流南路 — 中心医院 — 水清沟 — 金沙路 — 瑞安路南站 — 宣化路 — 四方小学 — 四方 — 四方火车站 — 长途站(内蒙古路) — 长春路 — 埕口路 — 华阳路 — 科技街(颐高数码广场) — 包头路小学 — 海员 — 小港 — 菏泽路 — 东平路[轮渡] — 团岛 (21站)
环形车: 逍遥路小区 — 燕儿岛路 — 逍遥路 — 天福苑小区 — 广电大厦 — 高邮湖路 — 南京路 — 吴兴路 — 档案馆 — 图书馆 — 金坛路北站 — 北仲路 — 北仲小区 — 大成路 — 威海路 — 台东(啤酒街) — 青岛啤酒博物馆 — 广饶路 — 松山路 — 泰山路 — 大港 — 海员 — 小港 — 中山路[东方贸易大厦] — 市立医院 — 承德路 — 黄台路 — 少年宫 — 大连路 — 十五中 — 延安二路 — 延安路 — 台东八路 — 北仲小区 — 北仲路 — 金坛路北站 — 图书馆 — 档案馆 — 吴兴路 — 南京路 — 高邮湖路 — 广电大厦 — 天福苑小区 — 逍遥路 — 逍遥路小区 (45站)
去程: 天泰体育场 — 南海路 — 正阳关路 — 嘉峪关路 — 中山公园 — 海水浴场 — 鲁迅公园(海底世界) — 大学路 — 青医附院 — 六中 — 阳信路 — 九中 — 上海路 — 包头路小学 — 海员 — 小港 — 菏泽路 — 云南路 (18站)
回程: 云南路 — 菏泽路 — 小港 — 海员 — 馆陶路 — 上海路 — 市场三路 — 六中 — 青医附院 — 天后宫 — 鲁迅公园(海底世界) — 海水浴场 — 中山公园 — 天泰体育场 (14站)
去程: 团岛 — 云南路 — 汶上路 — 观城路 — 菏泽路 — 小港 — 海员 — 大港火车站 — 普集路 — 大港二路 — 昌乐路 — 埕口路 — 内蒙古路 — 四方火车站 — 海岸路 — 兴隆路 (16站)
回程: 兴隆路 — 海岸路 — 四方火车站 — 内蒙古路 — 埕口路 — 昌乐路 — 大港二路 — 普集路 — 大港火车站 — 海员 — 小港 — 菏泽路 — 观城路 — 汶上路 — 西藏路 — 团岛 (16站)
去程: 团岛 — 东平路[轮渡] — 菏泽路 — 小港 — 海员 — 大港火车站 — 普集路 — 泰山路 — 华阳路 — 利津路 — 台东(邮电局) — 台东(婚纱街) — 延安二路 — 十五中 — 大连路 — 齐东路 — 龙江路 — 青医附院 — 青岛路 — 栈桥(广西路) — 青岛火车站(广西路) — 十二中 — 巫峡路 — 明月峡路 — 红山峡路 — 团岛 (26站)
回程: 团岛 — 红山峡路 — 明月峡路 — 巫峡路 — 十二中 — 青岛火车站(太平路) — 栈桥(广西路) — 青岛路 — 青医附院 — 龙江路 — 齐东路 — 大连路 — 十五中 — 延安二路 — 台东(婚纱街) — 青岛啤酒博物馆 — 广饶路 — 松山路 — 华阳路 — 泰山路 — 普集路 — 大港火车站 — 海员 — 小港 — 菏泽路 — 东平路[轮渡] — 团岛 (27站)
去程: 李沧工业园 — 合川路 — 郑庄 — 侯家庄 — 侯家庄西 — 东桥 — 东李村 — 东北庄 — 维客广场 — 峰山路 — 新村 — 曲戈庄 — 书院路 — 青山路西站 — 郑州路 — 洛阳路 — 小水清沟 — 德兴路 — 大山 — 公交保修四厂 — 清江路 — 山东路北站 — 鞍山二路北站 — 小村庄西 — 长途站(内蒙古路) — 长春路 — 埕口路 — 华阳路 — 泰山路 — 大港 — 海员 — 小港 — 菏泽路 — 云南路 — 火车站西广场 — 青岛火车站(东广场) (36站)
回程: 青岛火车站(东广场) — 火车站西广场 — 云南路 — 菏泽路 — 小港 — 海员 — 大港 — 泰山路 — 华阳路 — 埕口路 — 长春路 — 长途站(内蒙古路) — 小村庄西 — 鞍山二路北站 — 山东路北站 — 清江路 — 公交保修四厂 — 大山 — 德兴路 — 小水清沟 — 洛阳路 — 郑州路 — 青山路西站 — 书院路 — 曲戈庄 — 新村 — 峰山路 — 维客广场 — 东北庄 — 东李村 — 东桥 — 侯家庄西 — 侯家庄 — 郑庄 — 合川路 — 李沧工业园 (36站)