去程: 湘城 — 湘园 — 思贤家园 — 阳澄湖镇政府 — 西院村南 — 清水港桥西 — 枪堂 — 圩东 — 保圩 — 雪泾 — 胜昌化纤 — 场角村 — 中国珍珠宝石城 — 珍珠湖公园 — 渭塘二中 — 珠宝苑 — 渭塘中学 — 渭塘镇政府 — 渭塘 — 渭南路 — 娄泾 — 叠柚桥 — 老卜桥 — 富民工业区 — 朱泾 — 胡巷 — 大湾桥 — 蠡口热电厂 — 蠡东 — 十六亩塘桥 — 蠡口 — 上声电子 — 蠡口栈条港桥 — 金源路 — 锦绣江南 — 相城区人民医院西 — 大富豪 — 陆慕 — 宋泾桥北 — 宋泾桥南 — 南巷 — 洋泾塘 — 洋泾塘桥西 — 人民路城北东路南 — 汽车北站首末站 (45站)
回程: 汽车北站首末站 — 人民路苏站路北 — 人民路城北东路南 — 万达广场南 — 洋泾塘桥西 — 洋泾塘 — 南巷 — 宋泾桥南 — 宋泾桥北 — 陆慕 — 大富豪 — 相城区人民医院西 — 锦绣江南 — 金源路 — 蠡口栈条港桥 — 上声电子 — 蠡口 — 十六亩塘桥 — 蠡东 — 蠡口热电厂 — 大湾桥 — 胡巷 — 朱泾 — 富民工业区 — 老卜桥 — 叠柚桥 — 娄泾 — 渭南路 — 渭塘 — 渭塘镇政府 — 渭塘中学 — 珠宝苑 — 渭塘二中 — 珍珠湖公园 — 中国珍珠宝石城 — 场角村 — 胜昌化纤 — 雪泾 — 保圩 — 圩东 — 枪堂 — 清水港桥西 — 西院村南 — 阳澄湖镇政府 — 思贤家园 — 湘园 — 湘城 (47站)
去程: 湘城 — 湘园 — 湘太路凤阳路南 — 京龙皮件 — 戴溇村 — 白渡村 — 落山上 — 莲港桥 — 盛泽村 — 塘河桥 — 风信鸟服装寝具 — 太平卫生院 — 金澄锦江国际酒店 — 伟特烈电器 — 维运科技 — 太平中心小学 — 太平羽绒城 — 金裕路聚金村 — 强胜精密 — 聚金路 — 苏州澄湖工贸公司 — 花倪桥 — 西浜村 — 南河头 — 马家桥东 — 登云家园 — 澄阳路富元路南 — 澄阳路康元路北 — 苏州二建 — 澄阳路春申湖东路北 — 相城区行政中心东 — 相城区行政中心南 — 中翔家电小商品市场 — 苏州国际外语学校 — 上高路 — 官渎里立交桥 — 齐门北 — 汽车北站首末站 (38站)
回程: 汽车北站首末站 — 齐门北 — 官渎里立交桥 — 上高路 — 苏州国际外语学校 — 中翔家电小商品市场 — 相城区行政中心南 — 相城区行政中心东 — 澄阳路春申湖东路北 — 苏州二建 — 澄阳路康元路北 — 澄阳路富元路南 — 登云家园 — 马家桥东 — 南河头 — 西浜村 — 花倪桥 — 苏州澄湖工贸公司 — 聚金路 — 强胜精密 — 金裕路聚金村 — 太平羽绒城 — 太平中心小学 — 维运科技 — 伟特烈电器 — 金澄锦江国际酒店 — 太平卫生院 — 风信鸟服装寝具 — 塘河桥 — 盛泽村 — 莲港桥 — 落山上 — 白渡村 — 戴溇村 — 京龙皮件 — 湘太路凤阳路南 — 湘园 — 湘城 (38站)
去程: 湘城 — 湘园 — 济民塘桥 — 大闸蟹交易市场 — 圣堂村 — 河底村 — 金澄国际 — 洋沟溇村 — 皇罗禅寺 — 田泾周家浜 — 严家港 — 田泾 (12站)
回程: 田泾 — 严家港 — 田泾周家浜 — 皇罗禅寺 — 洋沟溇村 — 金澄国际 — 河底村 — 圣堂村 — 大闸蟹交易市场 — 济民塘桥 — 湘园 — 湘城 (12站)
去程: 阳澄湖首末站 — 沈周路 — 阳澄湖镇政府 — 思贤家园 — 湘园 — 湘城 — 平斜村 — 坪家埝 — 斜宅 — 岸山村 — 南塘村西 — 南塘村东 — 陆巷 — 何家堰 — 下良湾 — 泗泾岸 — 泗泾村首末站 (17站)
回程: 泗泾村首末站 — 泗泾岸 — 下良湾 — 何家堰 — 陆巷 — 南塘村东 — 南塘村西 — 岸山村 — 斜宅 — 坪家埝 — 平斜村 — 湘城 — 湘园 — 思贤家园 — 阳澄湖镇政府 — 沈周路 — 阳澄湖首末站 (17站)
去程: 阳澄湖首末站 — 湘城小学 — 阳澄湖镇社区卫生服务中心 — 阳澄湖集贸市场 — 湘城 — 湘园 — 济民塘桥 — 大闸蟹交易市场 — 圣堂村 — 河底村 — 金澄国际 — 早花村 — 严家斗 — 三官塘 — 北前村 — 横川心泾 — 东塘 — 西宋 — 东宋 — 消泾 — 东昇桥 — 龚下浜 — 十善村 (23站)
回程: 十善村 — 龚下浜 — 东昇桥 — 消泾 — 东宋 — 西宋 — 东塘 — 横川心泾 — 北前村 — 三官塘 — 严家斗 — 早花村 — 金澄国际 — 河底村 — 圣堂村 — 大闸蟹交易市场 — 济民塘桥 — 湘园 — 湘城② — 阳澄湖集贸市场 — 阳澄湖镇社区卫生服务中心 — 湘城小学 — 阳澄湖首末站 (23站)
去程: 阳澄湖首末站 — 湘城小学 — 阳澄湖镇社区卫生服务中心 — 阳澄湖集贸市场 — 湘城② — 湘园 — 济民塘桥 — 大闸蟹交易市场 — 圣堂村 — 河底村 — 金澄国际 — 十图村 — 洋沟溇后港口 — 严家斗 — 三官塘 — 南消泾大桥 — 毛家浜 — 车渡村 — 小溇村 — 界桥 — 莲花村 (21站)
回程: 莲花村 — 界桥 — 小溇村 — 车渡村 — 毛家浜 — 南消泾大桥 — 三官塘 — 严家斗 — 洋沟溇后港口 — 十图村 — 金澄国际 — 河底村 — 圣堂村 — 大闸蟹交易市场 — 济民塘桥 — 湘园 — 湘城 — 阳澄湖集贸市场 — 阳澄湖镇社区卫生服务中心 — 湘城小学 — 阳澄湖首末站 (21站)