去程: 中亚城寨内 — 安妮纸业 — 大学康城 — 锦园 — 革新塑胶 — 海莱照明 — 新树金属 — 九十九度城 — 新长城钢构 — 华懋 — 内茂(杏林北路) — 杏林建行 — 万龙 — 杏东路 — 华铃 — 厦门十中 — 高明电子 — 杏林派出所 — 宁宝小区(文达路) (19站)
回程: 宁宝小区(文达路) — 杏林派出所 — 高明电子 — 厦门十中 — 华铃 — 杏东路 — 万龙 — 杏林建行 — 内茂(杏林北路) — 华懋 — 新长城钢构 — 九十九度城 — 新树金属 — 海莱照明 — 革新塑胶 — 锦园 — 大学康城 — 安妮纸业 — 中亚城寨内 (19站)
去程: 厦门十中 — 文华苑 — 杏东路 — 杏林小商品市场 — 悦美筼筜 — 曾营小学 — 杏林行政中心 — 路达工业(后尾路口) — 中铁家园 — 杏南中学(大唐世家) — 杏滨街道办 — 杏林建行 — 内茂(杏林北路) — 华懋 — 杏北路 — 杏北二路 — 杏北购物广场 — 革新塑胶 — 朗美 — 锦园 — 大学康城 — 后埔村 (22站)
回程: 后埔村 — 大学康城 — 锦园 — 朗美 — 革新塑胶 — 杏北购物广场 — 杏北二路 — 杏北路 — 华懋 — 内茂(杏林北路) — 杏林建行 — 杏滨街道办 — 杏南中学(大唐世家) — 中铁家园 — 路达工业(后尾路口) — 杏林行政中心 — 曾营小学 — 悦美筼筜 — 杏林小商品市场 — 杏东路 — 文华苑 — 厦门十中 (22站)